Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tokio Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tokio Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tokio Letiště miniguide

Autopůjčovna Tokio Letiště
Půjčovna Aut Tokio Letiště

Tokio mezinárodní letiště, známé jako letiště Haneda (HND), který se nachází 14 km od Tokia. Jedná se o největší letiště v jak Japonsku a Asii z hlediska počtu cestujících a 4 největší na světě.Veřejná doprava na az letiště patří autobusy a různé vlak. Firmy, které auto je pronájem Japaren, Nissan, Mazda, Toyota a Nippon Rent A Car. V roce 2008 66.735.587 cestujících návštěvě letiště. To je jeden ze dvou letišť v oblasti Tokia, ostatní tzv. Tokio Narita Letiště má daleko více, než mezinárodní křídla letadla Haneda. Dnes nejvýznamnějších mezinárodních destinací z Haneda Šanghaje a Soulu. Na letiště je ve výstavbě, a třetí terminál pro mezinárodní destinace bude dokončen v roce 2010, letiště se očekává, že přivítat 90.000.000 cestujících.    Tokio Haneda letiště má dobrý výběr obchodů, restaurací a kaváren. Má také banky, internet, kadeřnictví a holičství salon, masážní studio, lékařské a zubní kliniky.Haneda Tokio Hotel Excel se nachází v Terminálu 2