Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hiroshima

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hiroshima zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hiroshima miniguide

Autopůjčovna Hiroshima
Půjčovna Aut Hiroshima

Hirošima se nachází na ostrově Honšú, v Otaelven. Cca. 1,1 milionu obyvatel žije ve městě, s předměstími se počet obyvatel 1,6 milionu. Hirošima je jedním z Japonskanejvětších přístavních měst.Více než 2.000 mostů přes šest kanálů, která rozděluje město.

Hirošima je pravděpodobně nejvíce slavný bytím místo, kde v USA klesly první atomové bomby za druhé světové války.6. Srpna 1945 byl zabit 80.000 a 60.000 zraněných obyvatel města o 250 tisíc, když bomba vybuchla 600 metrů nad zemí. Protože město bylo přestavěno. Hirošima má mírové centrum, s Peace Memorial Parku a mír Memorial Museum, které se zobrazí   atomovou bombu účinky a jak město vypadalo po výbuchu.Atom dome je jediný, kdo byl vlevo stojící po explozi, a je nyní památník v parku. Mezi další zajímavosti patří zámek, Hirošima, který je zrekonstruovaný verze původního z roku 1590. Tam je také park s třešňového dřeva a 350 Sakura stromy.První víkend v květnu pořádá město květ festival jazzové hudby. Hirošima muzeum umění také.

Hirošima-Nishi letiště je cca. 4 km od Hirošimy.