Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aomori

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aomori zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aomori miniguide

Autopůjčovna Aomori
Půjčovna Aut Aomori

Aomori v Japonsku je na dalekém severu ostrova Honšú, na Mutsubukta.Cca. 309.000 obyvatel žije v přístavním městě, které vývoz ryb a dřeva.

Aomori je slavný pro Nebutafestivalen, která bude největší japonský festival. Nebuta koná každý rok od 2 7.srpna Srpna a končí s průvodem osvětlené lucernami a tanečníků v kostýmech. Pro ty, kteří nechodí Aomori v průběhu festivalu je výstava v Nebutanosato s obrázky z festivalu. Aomoris turistické centrum, centrum aspam, je trojúhelníková budova, která ukázala. K dispozici je také dobrý vantage bodu Aomori. Město má atrakcí, jako je v akváriu s delfíní show, a muzeí. Trajekt Yotei-Maru trajekt, který běžel mezi Hokkaido a Amori před Seikans tunelem přišel, je dnes muzeum s venkovním posezením. V oblasti kolem krásného jezera Towada a Hakkoidafjellene, který má dobré pěší turistiku.

Aomori letiště je cca. 12 km jihozápadně od města Aomori.