Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nagasaki

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nagasaki zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nagasaki miniguide

Autopůjčovna Nagasaki
Půjčovna Aut Nagasaki

Nagasaki se nachází na západním pobřeží Kjúšú. Nagasaki je hlavním městem prefektury stejného jména. 451.000 obyvatel žije ve městě (2006).   Přístavní město Nagasaki vyvážejí velké množství uhlí, cementu, textilu a dovážené ropě.

Nagasaki je známý pro atomovou bombu, která byla vydána zde 09.8.1945, tři dny poté, co na světě první atomové bomby hit Hirošimu. 1 / 3 z města byla zničena, a 39.000 zabil a 45.000 zraněných. Město má klid parku připomínat událost. Nagasaki bylo založeno Portugalci v 1600s, a byl císařský námořní základna.   Nagasaki je také nastavení pro Madame Butterfly Pucciniho kus. Mezi atrakce jsou Nagasakis Oura kostel z roku 1864. To je považováno za jednu z nejkrásnějších staveb Japonska, a je také známý jako kostel z 26 mučedníků. Římsko-katolická církev je jednou z nejstarších v Japonsku, a byla postavena na zapomenuté křesťany, kteří byli zabiti v roce 1597. Inasa Mountain, můžete se nachází 333 m nad mořem se dostanete lanovkou.

Nagasaki Letiště se nachází 18 kilometrů od Nagasaki v centru města Omura.