Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kyoto

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kyoto zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kyoto miniguide

Autopůjčovna Kyoto
Půjčovna Aut Kyoto

Kyoto se nachází 50 kilometrů severovýchodně od Osaky na Honshu ostrově v Japonsku. Kyoto je na konci Biwasjøen a je součástí metropolitního regionu Hanshin. 1,5 milionu obyvatel žije v Kjótu (2006).   Ve městě se nachází na železniční Tokaido mezi Tokio a Osaka.

Kyoto je známý pro bytí místo, kde byl Kjótský protokol, protokol k této úmluvě, přijaté OSN v roce 1992. Město bylo hlavním městem Japonska 794-1868, a bylo centrum císařské rodiny. Proto se město   několik historických a církevních staveb, 17 z nich jsou na seznamu světového dědictví UNESCO.Starý Císařský palác je jedním z nejlepších příkladů tradiční japonské architektury. Kyoto má také stovky šintoismu a buddhistických chrámů. Hrad Nidžó od 1603) je nejslavnější hrad Eda. To má stovky šintoismu a buddhistických chrámů. Město je také japonské průmyslové kulturní středisko, a je slavný pro tkalcovny hedvábí, porcelán a lak pracuje. Zde je národní muzeum a muzeum umění. V dubnu, třešňové květy v Kjótu.

Osaka letiště 50 km od centra města Kyoto.