Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Osaka

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Osaka zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Osaka miniguide

Autopůjčovna Osaka
Půjčovna Aut Osaka

Osaka se nachází na jižním pobřeží Honšú na Osaka zátoce. Osaka je Japonsko je druhé největší město a centrum v metropolitní oblasti Hanshin.V Ósace je domovem pro cca. 2,6 milionů obyvatel (2005). Ósaka má více přístavních zařízení, a protínají řekami a kanály.

Osaka bylo obchodování na 6-700, a byl ve středověku známé jako Naniwa. Města Hrad byl postaven v roce 1853 Hideyoshi, a muzeum dnes. V Ósace je mnoho buddhistických a shintotempler. To má pověst pro mít Japonsko je nejlepší jídlo, pití a místo konání party. Od Umeda Sky Building, mohou návštěvníci získat dobrý přehled o Osaka na observatoři, která se nachází 173 m nad zemí. Osaka má jeden z největších světových akvária, Kaiyukan. Osaka je také atrakcí, jako je Sumoturnering v polovině-březen a muzeum vědy s planetáriem.

Kansai mezinárodní letiště se nachází 50 km mimo Osaka. To byl svět je první mezinárodní letiště u pevniny, a nachází se na umělém ostrově v Ósace Bay, jižně od Osaka.