Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Sydney

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sydney zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sydney miniguide

Autopůjčovna Sydney

Půjčovna Aut Sydney

Sydney je největší město v Austrálii – a také nejstarší (založena v roce 1788).To je také hlavním městem státu New South Wales. Město je, a to jak kvůli své velikosti (více než 4 miliony obyvatel) a vzhledem k rozmanitosti dodávek, silný turistický magnet. Tolik jak 70% všech turistů, kteří navštíví Austrálii v Sydney.

Město má samozřejmě vše, co byste očekávali od metropole této velikosti. Když přijde na speciální jednotlivé atrakce, ale Opera House zaujímá zvláštní postavení. S jeho plachta-formoval architektury a její centrální polohu v přístavní oblasti, budovy – navrhl dánský architekt Jørn Utzon – jeden z 20 století, nejslavnější stavby. Opera House v Sydney je opravdu UNESCO   Světového kulturního dědictví UNESCO.Jiné populární místa jsou mostem Sydney Harbour Bridge, 305 meter Sydney Tower a impozantní park Botanic Gardens Sydney. Sydney je panorama je jinak dominují moderní mrakodrapy.

Sydney je také známý pro jeho mnoho mimořádně krásných pláží. Nejslavnější z nich je Bondi Beach – tam, kde jsou zaznamenány mnoha filmech, televizních pořadů a videoklipů.

Austrálie je největším letištěm – Kingsford Smith International Airport – nachází 9 km jižně od centra Sydney.

Sydney je jedním z našich nejpopulárnějších destinací pro pronájem auta. Naše unikátní vyhledávač nabízí širokou škálu pronájem automobilů za nízké ceny jako ceny získané z několika společností

Čeština