Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sydney

Půjčení auta je bezpochyby nejlepší způsob, jak prozkoumat jakoukoli destinaci. Přestože je k dispozici mnoho možností, jak cestovat, půjčené auto vám dává možnost pracovat s časem podle vašich představ. Místo čekání na vlak nebo autobus se můžete snadno a bez potíží dostat do cíle. Díky tomu šetříte peníze za dopravu a při prozkoumávání oblasti si užíváte soukromí. Tento článek pojednává o tom, jak můžete této služby využívat v Sydney.

Průvodce Sydney

Autopůjčovna Sydney
Půjčovna Aut Sydney

Sydney je hlavní město Nového Jižního Walesu v Austrálii. Podle údajů ze sčítání lidu v roce 2018 je to jedno z největších měst v zemi s počtem obyvatel 5,23 milionu. Rozkládá se na 12 368 km čtverečních. Nejlepší měsíce k návštěvě jsou mezi zářím a listopadem. Můžete také navštívit Sydney v období od března do května, kdy jsou teploty příjemné a turistický provoz zvládnutelný. Kromě toho můžete v tomto období ušetřit náklady za leteckou dopravu. Protože se Austrálie nachází na jižní polokouli, Sydney zažívá nejteplejší počasí a nejvyšší turistický provoz mezi prosincem a únorem.

Sydney je pohodové město na pobřeží s některými z těch nejlepších surfařských míst, památek a aktivit na jižní polokouli. Pokud toužíte po životě na nábřeží, abyste si odpočinuli a uvolnili se po dlouhém pracovním vypětí, tato australská destinace poskytuje to nejlepší, a nejen to. Opera House vám umožní sledovat show v přístavu navrženém pro plachetnice. Můžete také navštívit další magické památky, jako jsou The Rocks, Darling Harbour nebo zasněžené hory. Díky kombinaci místního a britského životního stylu je toto pulzující město první zastávkou pro začínající turisty v Austrálii.

  • Sydney Harbour Bridge
  • Sydney Opera House

Po příjezdu do města budete mít příležitost prozkoumat další města a místa v okolí. Můžete navštívit Inner Sydney, Sydney East, Sydney South nebo jet na jižní pobřeží. Kromě toho je město oblíbené díky svým magickým památkám, jako je Darling Harbour, Circular Quay, Manly Beach nebo Royal Botanic Garden. Pokud plánujete během příští cesty navštívit toto australské město, nejlepší způsob, jak jej prozkoumat, je pronájem automobilu. Různí poskytovatelé služeb nabízejí pronájem aut, aby vás dovedli do prakticky jakéhokoli místa v rámci města i mimo něj.

Sydney je jednou z nejnavštěvovanějších destinací v Austrálii a Tichomoří. Podle statistik cestovního ruchu zaznamenalo Sydney k březnu 2019 celkové domácí a mezinárodní výdaje 21,9 miliard USD. Ve stejném období Sydney zaznamenalo 31 milionů nocí strávených domácími návštěvníky, z nichž každý zůstal průměrně 2,7 noci. Tyto údaje jsou malou ukázkou všech skvělých věcí, které může Sydney nabídnout. Obyvatelé Sydney jsou přátelští lidé a vítají turisty a lidi z celého světa. Ve skutečnosti je město tak rozmanité a ohnisko hudby, kuchyně, náboženství a umění.

Poznávejte se svým zapůjčeným autem

Jakmile si zapůjčíte auto od jednoho ze spolehlivých poskytovatelů, můžete prozkoumat prakticky jakoukoli část Sydney. Půjčte si auto, vyplatí se vám to. Některá místa jsou mimo zastávky autobusů a vlaků, a proto potřebujete auto, které vás odveze přímo do vašeho preferovaného cíle. Pokud se například rozhodnete pro jednodenní výlet mimo město Sydney, půjčení auta je nejvýhodnější možností. K zajímavým místům k návštěvě patří Lord Howe Island, Sydney West, Outback NSW a mnoho dalších.

Sydney nabízí širokou škálu hotelů a restaurací tak, aby vyhovovaly potřebám každého návštěvníka. Bez ohledu na vaši zemi původu zde dokážete najít tu správnou kuchyni. Špičkové hotely v Sydney jsou seřazeny podle třídy a hodnocení uživatelů poskytovaného společností TripAdvisor. Mezi oblíbené restaurace patří Amora Hotel Jamison Sydney, pětihvězdičkový hotel na 11 Jamison. S celkovým hodnocením 4,5 hvězdičky a více než deseti tisíci recenzemi od hostů se hotel může pochlubit nejlepším vybavením, jako je businessové centrum, bazény, bezplatné Wi-Fi, restaurace s rozmanitou kuchyní a mnoho dalšího.

Další hotel, který je třeba zmínit, je Intercontinental Sydney, který se nachází na 117 Macquarie Street. Hotel má více než 5 000 hodnocení zákazníků a celkové hodnocení 4,5. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restaurace, bazény a businessové centrum. Mezi nejlépe hodnocené hotely v Sydney patří Four Seasons a Park Hyatt. Oba nabízejí nejlepší vybavení stejně jako předchozí dva. Jídlo je velmi rozmanité s nejlepšími restauracemi zaměřenými na mezinárodní jídla pro čínské, řecké a italské návštěvníky. Získat něco více australského není jednoduché, protože potravinářský průmysl je ovlivňován cizími kulturami.

Most Sydney Harbour Bridge: Tato ikonická památka stojí v sousedství opery. Místní obyvatelé to nazývají „Coathanger“ – tyčící se kompozice největších ocelových obloukových mostů na světě. Pro nejlepší zážitek byste se měli zaregistrovat na výstup na most! Poskytuje nejlepší výhled na tyrkysové vody a můžete pořizovat úžasné obrázky trajektů. Díky designu plachetnice je most vytvořením dánského architekta Jorn Utzona. Dodává se s nádhernou akustikou dodávanou více než milionem dlaždic na střeše a mnohem více.

Letiště

Letiště Sydney je hned vedle Botanického zálivu v Mascotu. Existuje několik způsobů přístupu na letiště, včetně aut, autobusů nebo vlaků. Letiště pojme každoročně více než čtyřicet milionů cestujících, což z něj dělá nejrušnější letiště v Austrálii. Nachází se téměř 9 km od Sydney CBD, což je jen pár minut jízdy od letiště. Letiště Sydney denně používá více než 35 leteckých společností, protože spojuje město s různými destinacemi po celém světě. Mezinárodní terminál (T1) se zabývá pouze mezinárodními lety. Než vyrazíte, zkontrolujte si všechny své letenky kvůli číslu letu.

Ať už se rozhodnete cestovat jako jednotlivec, nebo jako skupina, můžete získat pronájem auta, který vyhoví vašim potřebám. Můžete si vybrat elegantní luxusní sedan nebo prostornou dodávku pro rodinné či skupinové cestování. Informujte se u svého poskytovatele služeb o poplatcích a zásadách týkajících se pohonných hmot. Je také vhodné nakupovat a porovnávat poplatky a kvalitu nabízených služeb. Celkově jsou na letišti k dispozici půjčovny aut a určitě najdete tu, která vyhovuje vašim potřebám a kapse!

Půjčovny dostupné na letišti v Sydney zahrnují Avis Car Rental, Budget, Enterprise, Europcar, Hertz a Thrifty. Každá společnost má své kanceláře na strategických místech na letišti a kontaktní čísla, která můžete použít pro rezervace. Jakmile se dostanete autem, můžete se snadno pohybovat po Sydney a navštěvovat své oblíbené destinace uvnitř i mimo město. Díky této možnosti cestování ušetříte čas a peníze, které byste jinak mohli utratit za vlaky a autobusy.

Doprava

Doprava v Sydney bývala velkým problémem, často byla dokonce považovaná za nejhorší v Austrálii, zejména na začátku roku 2000. Avšak s výstavbou nových dálnic je každodenní dojíždění do města zvládnutelné. Westlink M7 je jednou z městských dálnic v Sydney a spojuje další tři dálnice. Proto se můžete snadno pohybovat a protože máte půjčovnu aut, můžete pracovat s osobním jízdním řádem, abyste se vyhnuli zpožděním a dopravním zácpám.

Silniční podmínky jsou skvělé. Povětrnostní podmínky však mohou mít trochu vliv na dálnici, takže je důležité získat informace o počasí ještě před cestou. Kromě toho s pomocí svého průvodce můžete poznat krátké trasy a šetřit palivo i čas při prohlídce města. Pokud jde o rychlostní limity, musíte o nich získat informace dříve, než vyrazíte na cestu, abyste se vyhnuli střetu s dopravním oddělením. Nejlepší způsob je porozumět zákonům v zemi, abyste zažili bezproblémový pobyt.

Parkování je dalším problémem, na který je potřeba předem myslet. Letiště je často velmi rušné, proto může být hledání parkování na letišti obtížné. Ve skutečnosti tomu tak ale není, protože letiště nabízí různé možnosti parkování. Cestující mohou například využít parkoviště přímo na letišti. To vám umožní být blízko terminálů a nemusíte se tedy obávat zpoždění. Tato parkovací místa jsou však nejdražší. Také byste si měli předem najít více informací o letištních transferech. Mezinárodní cestující mohou využít parkoviště P7 na letišti, zatímco jiná místa, jako jsou P1, P2 a P3, jsou určena pro domácí terminály.