Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sydney Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sydney Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sydney Letiště miniguide

Townsville
Půjčovna Aut Sydney Letiště

Sydney Airport (SYD), také známý jako Kingsford Smith Airport se nachází 8 km od Sydney ve městě maskota.Na letišti se může pochlubit několika mezinárodních ocenění jak z Condé Nast a Skytrax. Tam jsou dobré autobusové spojení a nové železniční spojení mezi letištěm a Sydney z odchodu každých deset minut. Šest autopůjčovny společnosti jsou na letišti. Na letiště je jedním z nejstarších na světě, s historií sahající až do roku 1919. V roce 2008 více než 32,9 milionu cestujících, navštivte letiště. Letecké společnosti Qantas, Virgin Blue a Jetstar zde má své sídlo. Letiště má tři terminály, mezinárodní je oddělena od dalších dvou se dráhy. Trasa mezi Sydney a Melbourne je nejvytíženější na světě.Nejpopulárnějšími destinacemi jsou mezinárodní Auckland, Singapur a Hong Kong. Letiště má velmi dobrý výběr restaurací a obchodů. V průběhu roku 2010, mezinárodní terminál upgrade, zejména nákupních střediscích zlepšila. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu na celém letišti