Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Melbourne Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Melbourne Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Melbourne Letiště miniguide

Melbourne Letiště
Půjčovna Aut Melbourne Letiště

Melbourne letiště (MEL) se nachází asi 23 km severozápadně od města Melbourne. To trvá přibližně 25 minut jízdy od města Melbourne a letiště. To je Austrálie je druhým největším letištěm na Sydney. V roce 2003 letiště, proslulý Mezinárodní asociace letecké dopravy (IATA), Eagle Award za nejlepší služby. Šest různých mezinárodních společností půjčovna aut nabízí pronájem aut včetně Avis, Budget a Hertz. Skybus letiště, shuttle bus běží do města Melbourne každých deset minut.

Od června 2007 do června 2008 navštívil 24260000 cestujících na letišti. Celá 41 procent navštívil letiště kvůli dovolené. Z Melbourne, přelet do většiny hlavních mezinárodních destinací bez půdy na jiném letišti v Austrálii. Qantas a Virgin Blue, letiště má jako své hlavní základny. Letiště má dobrý výběr restaurací a kaváren s jídlem z různých částí světa. Prvního daňového a Duty Free má čtyři obchody v mezinárodním terminálu dva a nabízí zaručené ceny. Hilton Melbourne letiště je spojeno s mezinárodní terminál na které se vztahuje čas.