Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Melbourne

Chystáte se do Melbourne? Pokud je vaše odpověď ano, pak jste si vybrali úžasné místo na dovolenou. Pokud přemýšlíte o tom, jak prozkoumat město rychle a jednoduše, bez toho, abyste se museli vláčet hromadnou dopravou, můžete si pronajmout auto. Ve městě je několik dostupných autopůjčoven, které vás zbaví stresu. A co je nejdůležitější, většina z nich sídlí na letišti nebo v jeho blízkosti.

Průvodce po Melbourne

Autopůjčovna Melbourne
Půjčovna Aut Melbourne

Melbourne je hlavním a nejlidnatějším městem státu Victoria v Austrálii. Má 5 milionů obyvatel v metropolitní oblasti s 31 městkými částmi. Jen takový malý detail, obyvatelé Melbourne si říkají Melburňané. Ano, čtete správně. Melbourne má velmi rozmanitou ekonomiku, jejíž obzvlášť silnými stránkami jsou finance, výzkum, výroba, informační technologie, doprava, vzdělávání, logistika a turismus. Co se týče výnosů a tržního kapitálu, město je sídlem jedné z největších težařských společností na světě BHP Billiton a několika velkých korporací.

Melbourne hraničí se Sunbury na severozápadě, Yarra Glen a Healesville je severovýchodně od města a Beaconsfield na západě. Přestože má město komerční charakter, je stále domovem mnoha nejznámějších kulturních institucí v zemi, jako je Melbourne Cricket Ground, Národní galerie Victoria a Královská výstavní budova, ktrá je uvedená na seznamu světového dědictví. Melbourne je centrem kultury, najdete zde muzea, výstavy a divadla, ale i hlavním australským městem sportu.

V tuhle chvíli už jistě víte, kam byste se chtěli podívat, ale přesto pro vás máme tip na zajímavá místa, která byste si během návštěvy Melbourne neměli nechat ujít. První na našem seznamu je Náměstí Federace. Tento prostor byl otevřen v roce 2002 u příležitosti 100 let výročí federace a od té doby se stal nedílnou součástí města a turisticky vyhledávaným místem.

Můžete také navštívit Národní galerii Victoria (NGV), která sídlí ve dvou budovách a ve které je umístěno více než 70 000 uměleckých děl. Najdete tady jak původní australskou tvorbu, tak mezinárodní, které zahrnuje umění Evropy a Asie. V NGV můžete dokonce vidět slavný obraz Plačící žena od samotného Picassa. Budova Národní galerie je známá pro Velký sál, který má barevný mozaikový strop. Návštěvníci často leží na zemi, aby si pohled na tento strop mohli naplno vychutnat.

Prozkoumejte autem z půjčovny

Potom co přiletíte do Melbourne a pronajmete si auto, můžete se s lehkostí vydat na cestu, aniž byste obětovali svoje soukromí. Z Mělbourne se můžete vydat na horu Evelyn, která se nachází 45,2 km severovýchodně od města. Region je předměstím Melbourne a najdete zde parky, rezervace a sportovní aktivity. Oblíbenou stezkou pro pěší i pro cyklisty je stezka Warburton, která vede mezi Lilydale a Warburtonem.

Můžete si také zajet do Ferntree Gully vzdáleného 30 km na východ od Melbourne. Nachází se na okraji Melbourne a pyšní se stabilní ekonomikou, která zahrnuje železniční dopravu, nákupní centrum a sport. Je také domovem významných osobností jako Pippa Black, Justin Huber a Michael Nakamura. Pokud se chcete dobře najíst, měli byste navštívit nákupní centrum, prozkoumat restaurace a kavárny a vyzkoušet některé z jejich lahůdek.

Pokud máte čas, měli byste se také podívat do Moorabbinu, který leží jen 19,2 km jihovýchodně od Melbourne. Tento region je zde již od poloviny šedesátých let. Moorabbin je centrem především sportu a vzdělávání. Nadete tady ale i dopravní a stavební společnosti.

Letiště

V blízkosti Melbourne se nachází několik mezinárodních letišť. Letiště Melbourne je hlavní letiště obsluhující australské město Melbourne a má čtyři terminály. Už na letišti se nacházejí přepážky autopůjčoven Alpha, Spendless nebo Herz, u kterých si můžete rezervovat auto i online.

Dalším letištěm je Avalon, které je jedním z nejrušnějších letišť v Austrálii. Jeho terminál pojme šest domácích odletů za hodinu. Na letišti jsou zastoupeny autopůjčovny Avis, Redspot a Europcar. V objektu letiště se nachází 1500 parkovacích míst pro automobily a stanoviště autobusů a taxi.

Dalším oblíbeným letištěm je Moorabbin. Přestože se letiště jmenuje jako jedno z měst, o kterém jsme se zmínili dříve, ve skutečnosti se nenachází v této oblasti, ale v blízkém předměstí Melbourne. I na tomto letišti máte možnost pronájmu automobilů od společností Hertz a Budget. Z Melbourne si můžete zaletět do dalších oblíbených měst, kterými jsou Sydney, Brisbane a Adelaide.

Doprava

Melbourne má dobře propojenou silniční síť z velké části díky průmyslové činnosti ve městě. Díky těmto silničním sítím se snadno dostanete do různých částí města. Běžně je ve městě lehký provoz, ale to se rychle mění během obřích turnajů, jako je Australian Open. Obecně je rychlostní limit na hlavních silnicích a v ulicích Melbourne 40 km/h.

Před jízdou se v hotelu zeptejte na konkrétními dopravní předpisy, které se vztahují na trasu, po které pojedete. Také si poznamenejte, že v centru města je několik možností parkování, jako např. Queen Victoria Market Parking, Mint Car Park a Lonsdale Street Car Park.