Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Austrálie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Austrálie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Austrálie miniguide

Autopůjčovna Austrálie
Půjčovna Aut Austrálie

Austrálie je součástí Oceánie, který se nachází na jižní polokouli – se v Tichém oceánu na východu a Indického oceánu na západě. V zemi se nachází severozápadně odNového Zélandu a jihu Indonésie, Východní Timor a Papuy-Nové Guineje.Austrálie má 22,1 milionu obyvatel (2010), a je 6. největší země na světě, s ohledem na využití půdy.

Austrálie je nejvyšší hora je Mount Koscioszko, což je 2229 m.

Země má tropické klima savany na severu – s deštných pralesů pouště a pláně. Centrální části země je pouštní klima s velkými suchých oblastech, a Austrálie je východní a západní pobřeží má subtropické klima. Podél jihovýchodního pobřeží je mírné klima.

Austrálie je oblíbenou destinací. Země je známá pro jeho mnoho národních parků s nádhernou scenérií, jeho výrazný volně žijících živočichů – stejně jako její četné písečné pláže podél pobřeží. Svět je největší korálový útes, Velký bariérový útes, se nachází na severovýchodním pobřeží Austrálie a je jeden z země je největší turistickou atrakcí.

Austrálie je kapitál Canberra má 341.000 obyvatel (2009), který se nachází jihovýchodně od země, mezi významných a slavných měst Sydney (4,3 mil. obyvatel) a Melbourne (3,8 mil. obyvatel).

Ostatní zalidněných měst v Austrálii, SydneyBrisbanePerthAdelaideNewcastle a Gold Coast.

Austrálie má několik mezinárodních letišť a letiště Sydney – se nachází 7 km jižně od centra Sydney – je země je největší.

Prostřednictvím Levnaautopujcovna.cz si můžete rezervovat pronájem auta na všech hlavních letištích a městech v Austrálii. Zkuste vyhledávač výše k přístupu okamžité rezervace.