Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Alice Springs

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alice Springs zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alice Springs miniguide

Autopůjčovna Alice Springs

Půjčovna Aut Alice Springs

Alice Springs (populace 26.500 v roce 2006) se nachází v Severní teritorium (severní území), a je druhé největší město ve státě po Darwinovi .Alice Springs je často nazýván branou do „australský Outback“ – v tom to je jeden z nejvíce izolovaných městech.Nejbližší město na severu je   Darwin se ve vzdálenosti ca.150 milionů, a město Adelaide na jihu je 153 mil daleko.

Alice Springs se nachází 576 m nad mořem a oblast má suché klima. Okolní města je několik různých pouště. Město má i západní a domorodé vlivy, a ve středu je řada uměleckých galerií umění Aboriginal.

Dalších památek a zajímavostí v Alice Springs, jsou: botanická zahrada, muzeum střední Austrálie – s meteority zkamenělin a minerálů a Alice Springs Reptile Center – největší sbírka plazů v severním území. Existuje více než 100 plazů – včetně krajt.

Dalším lákadlem je ve městě Alice Springs Desert Park – rozsáhlý park se zvířaty a rostlinami z různých prostředí pouště.

Město hostí každoroční akcí a festivalů, včetně „Camel Cup“ – kamelløp odehrává na místní závodiště, hudební festival „Bass v prachu“ a pouštní festival „Alice Desert Festival.

Nejbližší letiště je letiště Alice Springs, která se nachází 14 km jižně od centra města. Letiště má denně vnitrostátních letů do velkých měst v Austrálii.

Čeština