Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Darwin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Darwin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Darwin miniguide

Autopůjčovna Darwin
Půjčovna Aut Darwin

Darwin je nejsevernější z Austrálie hlavních měst – a hlavní město Severního teritoria.Ve městě se nachází na Beagle záliv a má 115.000 obyvatel (2006). To bylo založeno v roce 1869 a nachází se v oblasti, kde pravidelně fouká velmi silný vítr. Třikrát město bylo částečně zničené cyklonem – v poslední době v roce 1974.

Darwin má tropické podnebí – s dešťů od prosince do dubna a suché zbytek roku. Se průměrné maximální teploty 32 ° C a minimální teplotě 23,2 ° C, to je velmi horko po celý rok. Je to velmi zřídka teplota klesne pod 20 stupňů C.

Mezi památky Darwin do muzea a galerie severního území a krásné botanické zahrady zmínil. Navíc, město má mnoho galerií zobrazující umění domorodců. Město je také slavné pro jeho mnoho velkých kulturních akcí, výroční Darwin festivalu je nejkomplexnější. Tam je také několik krásné, dlouhé písečné pláže v bezprostřední blízkosti.

Darwin Mezinárodní letiště Letiště se nachází cca. 7 km od centra města.