Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Perth

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Perth zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Perth miniguide

Autopůjčovna Perth
Půjčovna Aut Perth

Perth, hlavní město státu Západní Austrálie, je – s jeho 1,65 milionu obyvatel (2009) – Austrálie je 4 největší město. To bylo založeno v roce 1869 na březích řeky Swan – v té době velmi izolovaná oblast Austrálie. Nejbližší z jiných australských měst, Adelaide – je 2000 km daleko.Perth je přístavní město se nachází v předměstí Fremantle.

Mezi jeho mnoho zajímavostí, jsou tyto uvedeny: Kings Park (což je velká plocha parku na kopci s výhledem na město) a Perth Zoo Zoo (jižně od centra města).

Jinak ostrov Hereisson Island v Swan River, populární exkurze, kde si můžete vychutnat volný-rozsah klokani. 18 km mimo přístavního města Perthu Fremantle je jiný ostrov, jak se mnozí návštěvníci, pokud jsou v Perth: Rottne Island. To je „obydlena“ tím, že malý, vzácný vačnatce „klokanovi podobné zvíře velikosti krysy“ – a byl dříve britské trestanecké kolonii.

Perth má také několik pláží s jemným pískem nedaleko centra – včetně populární City Beach.

Mezinárodní letiště Perth Airport se nachází malý jihovýchodně od města Guildford.

Rezervujte si pronájem auta v Perthu dnes. Čím dříve jsou mimo provoz, levnější je to ve většině případů. Vyberte, kde v Perthu chcete půjčit auto v vyhledávače a stiskněte „Hledat“. Vyberte požadovaný vůz a zadejte své údaje o kreditní kartě