Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Perth Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Perth Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Perth Letiště miniguide

Autopůjčovna Perth Letiště
Půjčovna Aut Perth Letiště – Foto: © Planegeezer

Perth Airport (PER) má zvláštní terminál pro mezinárodní křídla letadla (terminál 1) a domácí (terminál 2 a 3). Terminál 1 se nachází 17 km od města Perth, zatímco dva domácí terminály jsou umístěny 12 km od města.K dispozici je 11 km mezi terminály, a samostatný autobus zajišťuje dopravu. Mezi dopravu na az letiště autobusem nebo taxíkem. Šest různých společností, které nabízejí pronájem vozidel.  Perth letiště je čtvrtou největší v Austrálii. Růst je skvělý v první polovině roku 2007 byl DNE až 13 procent. Od června 2008 do června 2009 byl 9.735.117 cestujících návštěvě letiště. Nejrušnějších mezinárodních destinací jsou SingapurDubaj a Ngurah Rai. Na letiště bude nyní modernizovány umístit více passaskerer. Mezinárodní terminál má povinnost a šesti různých místech k jídlu. Bezdrátové připojení k internetu k dispozici v celém terminálu 3 a odchod části Terminálu 1 Tam je několik hotelů v blízkosti, se blížil k Comfort Inn Bell Eyre méně než dvě míle od terminálu 1