Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Townsville

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Townsville zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Townsville miniguide

Autopůjčovna Townsville
Půjčovna Aut Townsville

Townsville (165 tisíc obyvatel v roce 2008) se nachází na severovýchodním pobřeží Austrálie – ve státě Queensland.To bylo založeno v roce 1864 – a je znám především jako město s 320 dny slunečního svitu ročně.

Přímo v centru je vysoká 290 meter Castle Hill, a nabízí nádherný výhled na město a předměstí – a můžete si také pozor na Kanárské ostrovy, Magnetic Island, což je oblast, nejznámějším národním parkem.Jinak panoráma města dominuje 2-km-dlouho Strand, s jeho velmi populární a krásné pláže – což je také umístěna v centru.Zde je příklad také velké hřiště pro děti. K dispozici je jinak několik pozvání pláží v okolí Townsville.

Townsville je také rájem pro potápěče, profesionální i amatérské – a tam jsou denní výlety s největší korálový útes, Velký bariérový útes, který se nachází u pobřeží Queenslandu. Velký bariérový útes je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO – a tak se oblasti deštného pralesa v Townsville, kde je několik národních parků.

Letiště Townsville Letiště se nachází 12 kilometrů západně od centra města.