Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Newcastle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Newcastle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Newcastle miniguide

Autopůjčovna Newcastle
Půjčovna Aut Newcastle

Newcastle, který je druhým největším městem ve státě Nový Jižní Wales, má cca. 290.000 obyvatel (více než 500.000-li předměstí jsou součástí balení). Je umístěn na konci Hunton řeky – cca. 160 km. severně od Sydney.

Města, který se nachází v revíru, byl založen v brzy 1800 – a pojmenovaný pro Newcastle ve Velké Británii, který byl jedním z největších přístavů v Evropě uhlí. Dnes, Newcastle v Austrálii, za svět je největší přístav na uhlí vývozech.

Newcastle je také známý jako aktivní teaterby. Existuje množství menších divadel ve městě s různými specialitami – kromě nejstarší divadelní Austrálie, Victoria divadlo, který se nachází tady (v Perkins ulici). A tak jako mnoho jiných australských měst, které se konalo každý rok několik různých festivalech. Některé z největších zemědělských festivalu je Newcastle Krajská výstava (který také zahrnuje výstavy koní, plochodrážní závody a obrovské ohňostroje), pouliční životní události Mattara Festival, Newcastle jazzový festival a médií a festival umění Toto není umění. „

Newcastle je také slavný pro své dlouhé, příjemné pláže, které se nacházejí jak na sever a na jih od centra města.

Letiště Newcastle Airport se nachází 15 km severně od města.