Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Surfers Paradise

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Surfers Paradise zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Surfers Paradise miniguide

Surfers Paradise

Půjčovna Aut Surfers Paradise

Surfers Paradise (18 500 obyvatel v roce 2006) se nachází na Austrálie východním pobřeží, Pacifik – a je předměstí města Gold Coast (Zlaté pobřeží), který se nachází ve státě Queensland.

Surfers Paradise je jeden z nejpopulárnějších prázdninových destinací v Austrálii, a je primárně známý pro mít jeden z nejlepších písečných pláží na světě.Surfers Paradise Beach je široká a dlouhá, a jak název napovídá, je to ráj pro surfaře – a jak pronájem surfů a surfovat samozřejmě jít na pláž.

Předměstí je také známý pro jeho mnoho mrakodrapů, které jsou seřazeny podél pláže. Surfers Paradise je moderní městský život s kavárnami, restauracemi, trhy, četné hospody, bary a kluby – stejně jako divadla a koncerty. Hlavní ulice v centru tzv. Cavill Avenue, tato metoda má velký nákupní možnosti jak v obchodech i velkých obchodních domech.

Mezi další zajímavosti Surfers Paradise Gold Coast Galerie – galerie jak se mění a stálých expozic, jakož i velký venkovní sochařský park. Můžete také navštívit Q1 vyhlídková plošina, která se nachází v 1. čtvrtletí věži na pláži. Vyhlídková plošina je umístěna 77 a 78 patro, 230 m nad zemí –   a odtud jeden má 360 stupňů, panoramatické výhledy.K dispozici je také bar a kino v souvislosti s vyhlídkovou plošinu.

Nejbližší letiště je Gold Coast Airport, který se nachází 20 km jižně od Surfers Paradise.

Čeština