Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Broome

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Broome zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Broome miniguide

Autopůjčovna Broome
Půjčovna Aut Broome

Broome je tropické město Austrálie západním pobřeží, v Indickém oceánu – konkrétně v regionu Kimberly.Město má 14.000 obyvatel a hlavní průmysl je turistika, hornictví a zemědělství. V dolech, těžených diamantů, olova a zinku. Broome je letovisko v letním období, a je také nazýván „Gem City“ – protože mnoho šťastných lovců, kteří kdysi přišli sem se do toho ponořit na perlu slávky.

Město je hlavní atrakcí je jeho bílé písečné pláže „Cable Beach“, která se nachází 700 metrů od centra. Cable Beach je 22 km dlouhý – a zvoucí, křišťálově čistou vodou láká mnoho turistů. Na pláži je možnost vyzkoušet si jízdu na velbloudech, a tam jsou zde půjčovny loděk. Další zajímavosti v Pearl muzea Broome je loď – která zobrazuje perla průmyslu historii a Broome Historical Society Museum – s fotografiemi z historie města.

Můžete také navštívit krásné zátoky Roebuck Bay – kde můžete vidět slavný „schodišti na Měsíc“ („Kroky k Měsíci“) – optický efekt, který nastane, když je úplněk a příliv.

Ostatní činnosti v Broome je organizována kajak turné Turtle Bay, a navštívit krokodýlí farmu.

Město má vlastní letiště – mezinárodní letiště Broome, který se nachází kousek od centra.