Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Canberra

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Canberra zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Canberra miniguide

Autopůjčovna Canberra
Půjčovna Aut Canberra

Canberra, která je 7. největší město v Austrálii (320.000 obyvatel), je také kapitál země.Nachází se v blízkosti jihovýchodního pobřeží australského kapitálového území – docela uprostřed mezi hlavními městy Sydney a Melbourne.

Canberra je poměrně mladá, plánované město. To bylo přes rozhodnutí vlády v roce 1908 a stavba začala v roce 1913. V roce 1927 se stěhoval i vládě a parlamentu zde.Ve fázi plánování bylo rozhodnuto – inspirován „The Garden City hnutí“, že nový kapitál by mohl být „zelené“ město. Proto existuje mnoho parků a dalších zelených ploch v Canbeře.

Mnoho z národních Austrálie kulturní instituce se nachází v hlavním městě – včetně Národní muzeum, Národní archiv, Národní galerie, Národní knihovna, válka Memorial Museum, australského válečného pomníku a Akademie věd Australské akademie věd.

Jinak, Canberra známý jako centrum pro hudbu a divadlo – a mnoho velkých kulturních akcí se zde konají – např.. Oslavte roční Canberra festivalu.

Letiště Canberra Mezinárodní letiště se nachází 8.5 km východně od centra