Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Canberra Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Canberra Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Canberra Letiště miniguide

Autopůjčovna Canberra Letiště
Půjčovna Aut Canberra Letiště – Foto: © Bidgee

Canberra Airport (CBR) je 10 minut jízdy od města Canberra.  Airlinerbussen běží na az letiště každou půl hodinu ve všední dny a každou hodinu o víkendech. Taximulightene jsou dobré, a pět různých společností zabývající se pronájem aut. Je také možné si pronajmout jízdní kola. Od června 2007 do června 2008 byl 2 853 000 cestujících návštěvě letiště. Letiště má žádnou mezinárodní lety, většina trasy jsou v jihovýchodní části Austrálie. To je velmi Virgin Blue a Qantas létají z Canberra. Letiště má tři kavárny, kiosku a měny kancelář, s 40 různých měnách. Během roku 2012 se očekává, že nové odbavovací haly přijde na své místo. Na letiště je známé jako „mlha letiště“, protože leží v údolí se studenou vnitrozemské podnebí, kde je hodně mlhy.