Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hobart

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hobart zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hobart miniguide

Autopůjčovna Hobart
Půjčovna Aut Hobart

Hobart není na australský kontinent, ale na ostrově Tasmánie (68.401 km2) – 240 km jižně od státu Jižní Austrálie. Hobart je cca. 220.000 obyvatel a je hlavním městem Tasmánie, který rovněž představuje samostatný stát v Austrálii.

Města – který byl založen v roce 1803 – má vynikající polohu na obou březích řeky Derwent. Když vidíte na moře z Hobartu, to je Mount Wellington (1271 m) dominující zorném poli. Jinak rozšířit krásném údolí Derwent Valley ve vnitrozemí ostrova – a podél pobřeží i na východ a na západ od Hobert je dlouhé úseky písečných pláží – mimo jiné oblíbený Sandy Beach.

Hobart je přímořské pobřežní klima. Nejvyšší naměřená teplota je + 40,8 ° C (04.1.1976) – a nejnižší je – 2,8 ° C (25. června 1972).

Město je známé pro jeho mnoho festivalů a událostí – včetně světově proslulé Sydney-Hobart Závod pro jachty, která se konala každý rok, a to výchozí bod v Hobartu 2 Štědrý den, kde Sydney je cíl.Jinak, týdenní, velmi populární na trhu v Salamance místo v centru města Hobart zmínil.

Letiště Hobart Mezinárodní letiště se nachází 17 km mimo centrum města.