Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brisbane

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brisbane zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brisbane miniguide

Autopůjčovna Brisbane
Půjčovna Aut Brisbane

Přístavní město Brisbane se nachází na jihovýchodním pobřeží Austrálie, je hlavní město státu Queensland. Město má přibližně 1,8 milionu obyvatel a je 3. největší poSydney a Melbourne. Řeky Brisbane River protéká městem, a nejvyšší vrchol, Mount lyska-Tha, která se nachází 287 m.

Brisbane má příjemné subtropické klima, s horkými a vlhká léta a suché, zimy mírné. Nejteplejší měsíc je leden s 25 tituly v průměrné teploty.

Slavných památek a turistických zajímavostí v Brisbane patří Bridge Story Bridge – která byla otevřena v roce 1940, radnice s hodinovou věží z roku 1930, Muzeum Brisbane – s umělecké výstavy, na South Bank Parkland – pěkný park pro celou rodinu s ruského kola, umělá pláž a restaurace.

Cca. 7 km od centra města (na předměstí Toowong) – na úpatí Mount lyska-Tha – můžete navštívit botanickou zahradu a planetárium.

Brisbane také má dobré nákupy ve městě je řada obchodů a nákupních střediscích, a pestrý noční život.

Brisbane Mezinárodní letiště se nachází 20 kilometrů severovýchodně od centra města.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut po celé Austrálii, včetně Brisbane a Brisbane letiště. Všechny ceny jsou uvedeny na autě jsou nezbytné pojištění a neomezený počet ujetých km.