Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Adelaide Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Adelaide Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Adelaide Letiště miniguide

Autopůjčovna Adelaide Letiště
Půjčovna Aut Adelaide Letiště

Letiště Adelaide (ADL) je 6 km západně od Adelaide. Není tam žádná kyvadlová doprava mezi Adelaide a letiště, které jezdí každých 30 minutu. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Avis, Budget, Hertz a Thrifty.  Od června 2008 do června 2009 6,9 milionu cestujících navštívil Adelaide Airport, která je 5. největší v Austrálii. 3 nejvíce populární mezinárodní destinace z Adelaide (2008/2009) je SingapurKuala Lumpur a Hong Kong. To je hlavní základnou pro Tiger Airways Austrálii a Quantas. V roce 2005 otevřela nový terminál, který byl přiznán několik cen.  Adelaide Airport má dobrý výběr obchodů, kaváren, restaurací a barů. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankomat, dětský pokoj, modlitebny, farmacie a konferenční místnosti. Existují dva hotely na letišti, je to Adelaide Airport Motel a Letec je Lodge.