Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kuala Lumpur

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kuala Lumpur zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kuala Lumpur miniguide

Autopůjčovna Kuala Lumpur
Půjčovna Aut Kuala Lumpur

Kuala Lumpur je Malajsie je kapitál a největší město.Přibližně 1,4 milionů žije ve městě, zatímco 3,8 milionů žije v městské oblasti. Kuala Lumpur se nachází v Klang řeky, cca. 40 km od pobřeží a 320 km severozápadně od Singapuru.

Kuala Lumpur je známé, že některé z nejvyšších budov světa, 310 metrů vysoká budova Malajsie Telecom, 382 metrů vysoké Plaza Rakyat a se 450 metrů vysokou tvillingskyskraperen Petronas Twin Towers. K dispozici je lávka 170 ft nad zemí mezi věžemi. Kuala Lumpur zemi finanční centrum. V oblasti Zlatého trojúhelníku se nachází nákupní střediska, hospůdek a hotelů. Kuala Lumpur zoo, islámské Art Museum, mešity a akvárium s tropickými 5.000 druhů ryb. To je také jeden z největších světových obchodních center: Berjaya Times Square.

Kuala Lumpur International Airport se nachází 50 km jihozápadně od Sepangdistriktet z Kuala Lumpur.