Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kuala Lumpur Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kuala Lumpur Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kuala Lumpur Letiště miniguide

Autopůjčovna Kuala Lumpur Letiště
Půjčovna Aut Kuala Lumpur Letiště

Letiště Kuala Lumpur (KUL), také známý jako KLIA, který se nachází 55 km jižně od Kuala Lumpur. Je možné se pohybovat mezi letištěm a Kuala Lumpur vlakem a autobusem. Tam je několik autopůjčoven na letišti, je to Kasin Baru, Hertz, hypotéka Pronájem aut, Mayflower, Insas, Pacifik Rent a Car a Avis.  29.682.093 cestujících navštívil Kuala Lumpur International Airport v roce 2009. To je hlavní základ Malajsie Airlines, MASkargo, AirAsia a AirAsia X. letiště je nový a byl postaven v roce 1990 a je stále ve vývoji. Kuala Lumpur International Airport je ctěn s několik ocenění, v roce 2009 získal cenu Skytracks za to, že 4. Nejlepší letiště na světě.

Kuala Lumpur International Airport má velmi dobrý výběr různých obchodů, kaváren, barů a restaurací. Ostatní zařízení patří banka, pošta, bezdrátové připojení na internet, herna pro děti, modlitba, masáže, a lékárnách. The Plaza Premium Lounge má k dispozici všechny potřebné obchodní prostory. KLIA Pan Pacific Hotel a tranzitním Hotel se nachází na letišti.