Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nový Zéland

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nový Zéland zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nový Zéland miniguide

Nový Zéland
Půjčovna Aut Nový Zéland

Nový Zéland je ostrovní stát nacházející se v jihozápadním Pacifiku, a má 4,2 milionu obyvatel (2009). Země se skládá ze dvou hlavních ostrovů – severní ostrov a Jižní ostrov, a několik menších ostrovů. Nový Zéland je geograficky izolované zemi, a nejbližší „soused“ je Austrálie, která je 2000 km daleko.

Asi 3 miliony lidí žije na Severním ostrově, přičemž 1 milion lidí žije v jižním ostrově. Existuje trajektové spojení mezi dvěma hlavními ostrovy.

Nový Zéland má multikulturní národ, a oficiálním jazykem je angličtina. V krajině se skládá z fjordů, sníh-pokryté hory, řeky, gejzíry, sopky, deštné pralesy a písečné pláže.Nejvyšší vrchol je Aoraki / Mount Cook (3754 m), který se nachází na Jižním ostrově. Severní ostrov je méně hornatý, ale tady je aktivní sopka Mount Ruapehu.

Nový Zéland má jedinečnou flóru a faunu, stejně jako mnoho národních parků.

Země má subtropické klima na severu, s dlouhými, horkými léty a mírnou zimou krátký.Letní sezóna trvá od listopadu do dubna. V horských oblastech je klima chladnější s mrazu během zimy. Více mírné klima nachází na jihu.

Kapitál země, Wellington, se nachází na jižním cípu Severního ostrova a má 385.600 obyvatel, v metropolitní oblasti (2008).Wellington má mnoho kulturních a historických budov – stejně jako muzeí, galerií a festivalů. Město je také známý pro jeho film a divadlo průmyslu.

Wellington je země 3 největší město Auckland (což je na sever od severního ostrova a 1,2 milionu v městské oblasti) a Christchurch (největší město na Jižním ostrově s 350.000 obyvateli)

Nový Zéland má mezinárodní letiště v městech Wellington, Auckland a Christchurch. Země je největší a nejvytíženější letiště je Auckland mezinárodní letiště, který se nachází 20 km jižně od města.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na většině turistických destinací na Novém Zélandu. Při objednávce přes Levnaautopujcovna.cz máte zaručenou nízkou cenu vozu, jak jsme porovnání několika poskytovatelů.