Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Queenstown

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Queenstown zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Queenstown miniguide

Autopůjčovna Queenstown
Půjčovna Aut Queenstown

Queenstown je město na Novém Zélandu je jižní ostrov. v regionu Otago.Queenstown je umístěn na konci jezera Wakatipu a je obklopen horami Jižních Alp. 9.000 obyvatel žijících v Queenstown.

Queenstown je známé jako zimní destinace pro Australany. V sezóně je to festeby. Město bylo založeno jako gullgruveby v roce 1860, ale pak to skončilo, bylo město resort. V roce 1947 otevřel Nový Zéland je první komerční lyžařské oblasti, Coronet Peak zde. Dnes jsou čtyři lyžařské areály, které jsou přístupné z Queenstown. Město je také dobrou základnou pro heli-lyžování a výlety helikoptérou. S Lake Wakatipu jako soused Queenstown nabízí výlety lodí, včetně jet lodí, rafting na divoké vodě, parasailing, rybolov pstruhů a abychom jmenovali alespoň některé činnosti. Je to příliš mnoho, mohou návštěvníci projít po Queen vinløype Města, a zastavit na ochutnávku vína Bannockburn.

Mezinárodní letiště Queenstown je nejbližší letiště, šest kilometrů od centra města.