Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Queenstown Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Queenstown Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Queenstown Letiště miniguide

Autopůjčovna Queenstown Letiště
Půjčovna Aut Queenstown Letiště

Queenstown letiště (ZQN) se nachází 9 km severovýchodně od Queenstown. Autobusy jezdí každých 20 minut spojující letiště s Queenstown. Pro malé letiště, výběr z autopůjčovny velmi dobře, jsou tyto firmy zastoupeny: O nové vozy Zéland aut, Apex aut, Avis, Britz, Budget, Hertz, Maui, Národní, Nový Zéland Rent A Car a Thrifty.

Kolem 700.000 cestujících navštívit Queenstown letiště každý rok a jejich počet se rychle zvyšuje. ¨

4 různé letecké společnosti, včetně Air Nový Zéland létá na šesti různých destinací v Novém Zélandu a Austrálie. Na letiště je aktualizován.  Queenstown letiště má dvě kavárny, jeden s hvězdným pohled. Rozsah duty free a další obchody jsou dobré, zejména ve vztahu k oblečení sport a volný čas. Letiště nabízí bezdrátové připojení k internetu, ATM, baby / rodinný pokoj, první pomoc kancelářské a obchodní centrum. Letiště má žádný hotel.