Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Whakatane

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Whakatane zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Whakatane miniguide

Autopůjčovna Whakatane
Půjčovna Aut Whakatane

Whakatane se nachází na jih od Aucklandu, na severním ostrově v Bay of Plenty regionu.Whakatane leží 90 km východně od Tauranga a 89 km severovýchodně od Rotorua, Whakatane řeky ústí řeky. Město má populaci 19.000, zatímco navíc 16.000 žije v okrese Whakatane (2009).

Whakatane bylo osídleno po dlouhou dobu. Maori obce sahá až do období kolem roku 1200 nl Kr. Velrybí ostrov se nachází mimo město, a je místem, kde James Cook a Endeavour hledal úkryt v roce 1769. Z Whakatane, mohou návštěvníci vzít na loď nebo vrtulník na sopečný ostrov White Island. Nga Toi o Tapuwae Procházka Ways je cesta, která ukazuje Whakatanes malebném okolí. Cesta vede mezi Whakatane a Ohope Beach prostřednictvím národního parku. Whakatane také nabízí dobré podmínky pro kajak paddler. Tam je prohlídka ostrova velryby, a zařízení si lze pronajmout na místě. Podél pobřeží, se objeví často delfíny a tuleni se. Whakatane nabízí také rybolov, jízda na koni a golf.

Nejbližší letiště je letiště Whakatane, 9 km od centra města.