Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Auckland

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Auckland zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Auckland miniguide

Autopůjčovna Auckland
Půjčovna Aut Auckland

Auckland je Nový Zéland je největší město s přibližně jedním milionem obyvatel.Přístavní město ležící v severní části Severního ostrova. 375.000 bydlet v centru města ležící mezi Waitemata přístavu a Manukau přístavu.

Auckland je jedním z největších světových měst plachtění, a je známý jako město plachet, právě proto, že z mnoha plachetnic, které zde žijí. Z Sky Tower, která je nejvyšší samostatně stojící věž na jižní polokouli, s jeho 328 m, má dobrý výhled na město a přístav. Auckland má také největší koncentraci domorodých Maori v Novém Zélandua Auckland muzea se návštěvníci mohou dozvědět o kultuře a tradicích Māori.Město má dalších atrakcí, jako je Auckland Zoo, kde se tyto můžete vidět kiwi pták, a Waitakere pláže na sever od Aucklandu, abychom jmenovali alespoň některé. Návštěvníci se mohou také vzít em výlet lodí na sopečný ostrov Rangioto.

Auckland mezinárodní letiště se nachází v jižní čtvrti cca Mangere. 18 km mimo centrum města.