Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Auckland Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Auckland Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Auckland Letiště miniguide

Autopůjčovna Auckland Letiště
Půjčovna Aut Auckland Letiště

Auckland letiště (AKL) je 21 km jižně od Aucklandu. Jedná se o největší letiště v Novém Zélandu a v Austrálii tam jsou jen 3 letiště, které jsou větší než Auckland.K dispozici je kyvadlová doprava mezi centrem Aucklandu a na letiště. Autopůjčovna společnosti se nacházejí na letišti, a to jak na mezinárodní a národní terminál, Avis, Budget, Europcar, Hertz a Thrifty. Auckland letiště bylo Skytraxs cenu za bytí jedno z top 10 letišť na světě v roce 2009.

Od června 2007 do června 2008, Auckland Airport návštěva 13.202.772 cestujících. To je hlavní základnou pro národního dopravce Air Nový Zéland, a nejzaměstnanější mezinárodní trase jede do Sydney. Letiště má národní a mezinárodní terminál, který se nachází v docházkové vzdálenosti od sebe, ale tam je také kyvadlovou autobusovou mezi terminály. Na letiště je ve výstavbě a měl by být připraven na mistrovství světa v rygby v roce 2011.

Auckland letiště má impozantní nákupní oblasti s asi 75 různých obchodů. Výběr kaváren, barů a restaurací jsou také dobré. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, lékařské centrum, dětská herna, kaple, masáže a konferenční centrum. Zvláštnost Auckland letiště je to, že má také muzeum a nabízí mini-golf a golfová hřiště. Hotely na letišti je velký kancléř Auckland letiště a Jet Park.