Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Wellington

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Wellington zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Wellington miniguide

Autopůjčovna Wellington
Půjčovna Aut Wellington

Wellington je Nový Zéland je kapitál a druhé největší město.Wellington se nachází na jižním cípu Severního ostrova v Cook Strait. Cca. 178 000 obyvatel žije v centru města, cca. 398.000 v městské oblasti.

Wellington je známý pro jeho film a divadlo průmyslu. Byla založena v roce 1840, a byl kapitál závěrky 1865. Země Národního muzea se nachází tady, je muzeum Nového Zélandu symfonický orchestr, Nový Zéland symfonický orchestr a balet také lokalizován tady, tak město je bohaté na kulturu. Parlament je také zde. Mezi další atrakce, je zmíněna lanovka z přístavu ke vchodu do města je botanická zahrada. 25-akr park je příjemné pro piknik. Tam je trajektem na ostrov Somes bývalé karanténní stanice pro imigranty. Jen mimo je ptačí rezervace, Kapiti Island.   V únoru se konala obrovský karneval ve Wellingtonu.

Wellington Airport se nachází pět kilometrů od centra Rongotai.