Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Christchurch

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Christchurch zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Christchurch miniguide

Autopůjčovna Christchurch
Půjčovna Aut Christchurch

Christchurch se nachází na východní straně jižního ostrova, regionu Canterbury. Pobřežní město má 340.000 obyvatel a je největším městem na jihu souostroví. To je také Nový Zéland je druhé největší město. Christchuch je deset kilometrů severozápadně od přístavu Lyttleton v jižní části Pegasus Bay.

Christchurch je také známý jako „Garden City rovin“, protože ve městě slouží jako základ nabídky pro výzkum v Antarktidě. Město bylo založeno v roce 1848 byl zajímavostí, jako základny Scott, umělecké centrum, divadlo,   Christchurch Cathedral a Christchurch Casino.V únoru město hostí festival romance, v listopadu, to je jak karneval a koňské dostihy. Město je dobrým výchozím bodem pro ty, kteří chtějí lyžovat na ostrově. Christchurch má mírné klima s průměrnou teplotou 22,5 stupňů Celsia v lednu a 11,3 ° v červenci. Město má asi 70 dní mrazu ročně

Christchurch Mezinárodní letiště se nachází 12 mil severně od centra města, v Harewood.