Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Christchurch Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Christchurch Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Christchurch Letiště miniguide

Autopůjčovna Christchurch Letiště
Půjčovna Aut Christchurch Letiště

Christchurch Mezinárodní letiště (CHC) se nachází 12 km mimo Christchurch a Nový Zéland 2 Největší letiště.Existují autobusy mezi letištěm a městem. Je možné si pronajmout auto na letišti, ty firmy, které jsou přítomny jsou Avis, Budget, Hertz, Europcar, Maui Půjčovny, Thrifty, Britz a Backpacker campervan.

6.037.729 cestující navštívit letiště v roce 2008. Letiště má dva terminály, ale to je určeno, že tyto 2 bude slåas dohromady a být připraven jako terminál v průběhu roku 2010. Z Christchurch, podívejte se na 9 různých mezinárodních destinací v Asii a Austrálii. To je hlavní základnou pro letecké společnosti Pacific Blue. Christchurch Airport má celkem 35 různých obchodů a dobrý výběr kaváren, barů a restaurací. Ostatní vybavení patří lékárna, bezdrátové připojení k internetu, banka, obchodní centrum a kadeřnictví. To platí zejména pro rodiny s dětmi, protože nabízí dětský koutek, a různé druhy zábavy. Nový Zéland je Mezinárodní Antarktida centrum je 5 minut chůze od letiště. Sudima Hotel Christchurch letiště je také 5 minut chůze od terminálu.