Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hamilton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hamilton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hamilton miniguide

Autopůjčovna Hamilton
Půjčovna Aut Hamilton

Hamilton je. 110 km jihovýchodně od Aucklandu na Severním ostrově.Ve městě je země je čtvrtá největší městská oblast a největší vnitrozemské město s 155.000 obyvateli. Předměstí je domov pro 185.000 obyvatel ve městě v okrese Waikato u řeky stejného jména (2006). Waikato řeka rozděluje město na dvě části.

Ve městě je možná nejlépe známý pro jeho blízkost k Matamata, kde film Pán prstenů byl zastřelen senzace, 45 minut mimo město. Hamilton byl původně několik Maori vesnic, které rostly spolu. Dnes je obchodní město s vynikající nákupní možnosti. Mezi památky jsou Hamilton zahrady, jako jsou má růžovou zahradou, čínské zahrady a na zahradě rododendron. Hamilton Zoo, mohou návštěvníci vidět přes 600 druhů, z Nového Zélandu, včetně slavného ptáka Kiwi.To je také Waikato muzeum s mezinárodní kultury a umění. Na Waikato Stadium hrál rugby zápasy.   V dubnu bude balón festival i hudební festival.

Hamilton mezinárodní letiště je deset kilometrů od centra.