Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dunedin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dunedin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dunedin miniguide

Autopůjčovna Dunedin
Půjčovna Aut Dunedin

Dunedin se nachází na východním pobřeží Jižního ostrova, ostrov je jižní část. Dunedin je v čele   úzký Otago Harbour.Outports je deset kilometrů severně od Port Chalmers. S 110.000 obyvateli, Dunedin je druhé největší město na Jižním ostrově.

Dunedin byl založen v roce 1848 Skoty. Její název pochází z Skotska, z Edinburku gaelské jméno, Duneideann.Ulice Baldwin Street v Dunedinu by měla být jedním z nejstrmějších ulic ve světě. Rozhodl čokoládový festival, Dunedin Cadbury čokoláda karneval, každý rok v červnu, kde více než 30.000 Cadbury Jaffa běží dolů z kopce.Továrna na čokoládu Cadbury World zájezdy po celý rok. Speights Pivovar Pivovar je otevřen pro návštěvníky. Mezi další zajímavosti patří naučné stezky s fantastickým výhledem a albatros kolonii na Taiaora Head, který bude jedním z mála míst hnízdění na pevnině. Dunedin nabízí také surfování aktivity.

Dunedin mezinárodní letiště se nachází 30 kilometrů jižně od centra města.