Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skotsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skotsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skotsko miniguide

Skotsko
Půjčovna Aut Skotsko

Skotsko (5,1 milionů obyvatel v roce 2008) je nejsevernější ze čtyř národů, které tvoří království Velké Británie a Severního Irska – a má rozlohu 78.782 km2.Směrem k jihu, hraničící Skotska proti Anglii, ale jinak je obklopena mořem ze všech stran.Na severu a západě leží Atlantský oceán na východě Severního moře a na jihozápadě Irské moře. Také ostrovy Hebridy, Shetland a Orkney je považován za část Skotska.

Geograficky, to je obvyklé rozdělit do dvou Skotsko – na Vysočině na severu a nížiny na jihu. Protože se tyto názvy napovídají, je jich tam hodně hor v severní části země – a zde jsme také najít ve Velké Británii je nejvyšší hora Ben Nevis (1344 m). V jižní části země je plošší, více kopcovitý terén. Hlavní fjordy řez do krajiny v obou východ a západ.

Skotsko, které má převážně mírné podnebí pobřežní, investoval těžce v cestovním ruchu – a to je tak krásné scenérie a vzrušující kulturní zážitky země nabízí. Část toho, co ve Skotsku je slavný, kilt (tradiční oděv pro muže, které zahrnují speciální, kostkované sukně), hudební nástroj dudy – a výroby whisky.

Kapitál Edinburk má populaci asi 450.000 – zatímco největší město země, Glasgow, je centrem metropolitní oblasti, s cca. 1 milion obyvatel.Ostatní hlavní města ve Skotsku, Dundee a Aberdeen.

Mezinárodní letiště Glasgow je země nejzaměstnanější letiště.Jinak tam jsou mezinárodní letiště v EdinburkuAberdeenu a Prestwick.

Pronájem automobilu, je skvělý způsob, jak prozkoumat Skotsku. Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut ve většině měst ve Skotsku.