Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Inverness

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Inverness zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Inverness miniguide

Inverness
Půjčovna Aut Inverness

Inverness se nazývá hlavní město Vysočiny, který se nachází v severní části Skotska. Inverness se nachází na východním pobřeží u úst Caledonian Canal v Moray, což vede do Severního moře. Počet obyvatel v roce 2006 se odhaduje přibližně na 54.000 a je v současné době nejrychleji rostoucí město v Evropě. Inverness byl kolem pro přes 1000 roků a se stal městem v 1180

Moniack hradu pochází z roku 1500 a dnes se vyrábí ve víně, džem a omáčkou z květin a jiných přírodních vegetace. Návštěvníci se mohou dostat na prohlídku zámku a uvidíte, jak se vyrábějí výrobky. Jako mnoho jiných míst ve Skotsku whisky vyrobená v Inverness, a tam jsou možnosti pro návštěvu Dalmore Distillery. Tam je asi 15 km od Inverness do slavného jezera Loch Ness, kde se lidé po staletí tvrdili vidět mořská příšera „Nessie“.

Inverness letiště nabízí lety především ve Spojeném království, a nachází se cca. 13 km mimo město.