Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stirling

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stirling zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stirling miniguide

Stirling
Půjčovna Aut Stirling

Stirling je historické město s centrální polohou v jižní části země. Ve městě se nachází na řece Forth jako vůdce ve Firth of Forth. Od Stirling je asi 35 km do hlavního města, Glasgow, který se nachází jihozápadně od města.V roce 2004 populace byla odhadována na cca. 45 000.

Stirling Castle se nachází na kopci nad městem a zde patří skotské královny Marie Stuartovny byl korunován v roce 1543, když jí bylo teprve devět měsíců starý. Národní památník Wallace, se můžete dozvědět o skutečný příběh za film Statečné srdce Hollywood a vidět meč Williama Wallace. Část skotské války za nezávislost byla zdolávána v okolí Stirling Bridge s válečníky jako William Wallace a Roberta Bruce. Ve staré vězení, může Staré Město vězení od roku 1800 se zapsal jako past a získat trochu jiný výlet.

Edinburk mezinárodní letiště je nejbližší letiště a je umístěn přibližně 50 km od Stirling.