Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aberdeen Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aberdeen Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aberdeen Letiště miniguide

Aberdeen Letiště
Půjčovna Aut Aberdeen Letiště

Letiště Edinburk (EDI) se nachází 10 kilometrů západně od Edinburku. Jedná se o největší letiště v Skotsku. Nejlepší způsob, jak se dostat mezi Edinburku a na letiště je autobus, který jezdí každých 10 minutu. Společnosti, které nabízejí pronájem aut Avis, Enterprise, Europcar, Hertz, National a Alamo. Edinburk Airport sloužil 9.006.702 cestujících v roce 2008.Pěti nejpopulárnějších mezinárodních destinací jsou AmsterdamDublinPařížFrankfurt a New York. Na letiště je hlavní základnou pro easyJet, Ryanair, Flybe a Monarch, a 40 různých letecké společnosti létající do az letiště.

Edinburk letiště má velmi dobrý výběr restaurací, kaváren a obchodů. Je také vybaven galerie vystavovat některé z nejlepších umělců ve Skotsku. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, ATM a obchodní centrum. Hotely v blízkosti je Hilton Edinburk Airport Hotel a Quality Hotel.