Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amsterdam

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amsterdam zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amsterdam miniguide

Autopůjčovna Amsterdam
Půjčovna Aut Amsterdam

Hledáte dobré nabídky pronájmu automobilu v Amsterdamu? Ať už si chcete pronajaté auto vyzvednout na letišti, nebo v centru Amsterdamu, určitě najdete vůz, který dokonale vyhovuje vám a vašim potřebám. 

Amsterdam

Amsterdam je největší město v Nizozemsku a zároveň hlavní město země. Město se nachází na severozápadě v Nizozemska, v provincii Noord-Holland. Amsterdam je propojen s oceánem Severomořským kanálem, odkud můžete nasednout na trajekt do Newcastlu nebo Harwiche ve Velké Británii. Ve městě žije 735 000 lidí, po přičtení předměstí číslo vzroste na 2,1 milionů obyvatel Amsterdamu. 

Amsterdam je známý svými tulipány, pivem a mnoha kanály. Rijksmuseum proslulo mistrovskými díly holandských mistrů jako Rembrandta, Van Gogha, Gauguina či Toulouse-Lautreka. V muzeu Stedelijk najdete díla moderních umělců jako byli Picasso, Chagall a Matisse. Amsterdam je také známý svou hudební scénou a Concertgebouw Orchestra má pověst jednoho z nejlepších orchestrů na světě. V městě také najdete dům Anny Frankové, kde se v letech 1942–44 tato dívka se svou rodinou ukrývala. Dnes tam sídlí muzeum. Ve městě se nachází 7 000 historických budov, řada muzeí, zoologická zahrada, planetárium a spousta dalších atrakcí. 

Letiště

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS) se nachází 18 km jihozápadně od centra Amsterdamu a je nejdůležitějším letištěm v Nizozemsku. Jedná se dokonce o jedno z nejrušnějších letišť v Evropě. 

Na letišti má svou pobočku mnoho předních mezinárodních autopůjčoven včetně společností Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Enterprise, Thrifty, Alamo a Dollar. 

Doprava

Silniční síť v Nizozemsku má velmi vysoký standard a značení ulic je velmi dobré a užitečné. Mnoho dálnic začíná v Amsterdamu, např. A1, A2, A4 a A8. 

V hustě osídlených oblastech platí rychlostní limit 50 km/h, na mimoměstských silnicích 100 km/h a na dálnicích 130 km/h. 

Limit obsahu alkoholu v krvi činí v Nizozemsku 0,5 promile narozdíl od České republiky, kde platí nulová tolerance. 

Pokud si v Amsterdamu pronajmete auto, měli byste se zeptat hotelu, v němž se hodláte ubytovat, zda nabízí parkování pro své hosty. Poplatky za parkování jsou v Nizozemsku poměrně vysoké a pokud zaparkujete na špatném místě, riskujete, že dostanete velkou pokutu. 

Tipy na výlety

Amsterdam je skvělou destinací pro pronájem automobilu, z něj je to totiž relativně kousek do jiných měst a míst v Nizozemsku. S půjčeným autem můžete také jezdit podle svých vlastních plánů a nespoléhat se na veřejnou dopravu. 

Jedním z tipů na místo, které stojí za to navštívit, je největší a nejrušnější přístav v Evropě, Rotterdam, který se nachází 74 km jihozápadně od Amsterdamu. Rotterdam je druhé největší město v Nizozemsku s přibližně 607 000 obyvateli. Město nabízí něco málo ze zajímavé architektury, vidět byste měli např. Erasmus Bridge a Cube Houses. Rotterdam nabízí také zoo a botanickou zahradu. 

Doporučujeme také výlet do hlavního města Evropy – Bruselu v sousední Belgii (210 km). Z Amsterdamu do Bruselu dojedete asi za 2,5 hodiny. Brusel je hlavním městem Belgie a má něco přes 1 milion obyvatel. Ve městě sídlí např. NATO, Rada EU, Evropská komise a Evropský parlament. Skvělou památkou v Bruselu je centrální náměstí „Grand-Place“ s několika historickými budovami, mezi nimi i radnice z 15. století. 

Další velkou turistickou atrakcí je park miniatur Mini-Europe, kde můžete vidět zmenšeniny známých budov z většiny zemí Evropy. 

Také na území Nizozemska se nachází spousta zajímavých měst, která se hodí na jednodenní výlety.