Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Newcastle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Newcastle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Newcastle miniguide

Autopůjčovna Newcastle
Půjčovna Aut Newcastle – Foto: © Ken Brown

Newcastle uopn-Tyne je město v kraji Tyne a oblečení, a město se nachází na severovýchodě Anglie. Kraj je pojmenovaný po řekách Tyne a oblečení, které toky v této oblasti a město bylo jmenováno v 1000, když Normani postavili hrad zde. Řeky Tyne protéká Newcastle a město je známé pro uhelný průmysl, který začal v 1200s.Populace Newcastle je lokalizován na více než 270 000 (2008).

Newcastle je staré město, které je směs starého a moderního, zatímco známky toho, že průmyslové město. Na Discovery muzeu mohou dozvědět více o jeho historii a jeho roli v včetně uhlí a bavlny průmyslu. Ve starém městě jsou ještě zbytky zdí z 1200s, a několik středověkých kostelů. Blue Reef Aquarium je akvárium se žraloky a tropickými rybami, které by měly být navštíveny, a řeka unikne organizuje výlety lodí podél řeky Tyne.

Newcastle Airport se nachází asi 10 km mimo centrum města a je 13. nejzaměstnanější letiště ve V. Británii.