Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Newcastle Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Newcastle Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Newcastle Letiště miniguide

Autopůjčovna Newcastle Letiště
Půjčovna Aut Newcastle Letiště

Newcastle Airport (NCL) se nachází 9.3 km mimo Newcastle. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak se dostat do az letiště je metro, které je jedním z nejmodernějších v Anglii, a sdružil se s 60 různých stanic.Půjčovna aut firmy Europcar, National, Alamo, Hertz a Avis jsou v přízemí naproti terminálu pro vnitrostátní lety.

V roce 2008, 5.039.993 cestující navštívil Newcastle letiště. Je ředitelství pro východní Airways, easyJet, Jet2.co, Thomas Cook Airlines a Thomson Airways. Pět Nejpopulárnějšími destinacemi jsou Amsterdam, Palma, AlicanteMalaga a Dublin.

Letiště má asi 10 barů, kaváren a restaurací. To byl rekonstruován v roce 2007 a od té doby si získala dobré výběr obchodů duty free a jiné. Je známo, že je velmi přátelské k dětem, a nabízí speciální výběr dětí jak v oblasti zábavy, nakupování a stravování. Cheviot Executive Lounge je k dispozici všem cestujícím za poplatek a mají internet, telefon a fax. Britannia Hotel Newcastle Airport a Newcastle Airport Premier Travel Inn je v docházkové vzdálenosti od letiště n.