Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Holandsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Holandsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Holandsko miniguide

Holandsko
Půjčovna Aut Holandsko

Západoevropské státní hranice Nizozemska na východě Německa a na jih do Belgie. Zbytek země se skládá z pobřežních oblastí na Atlantiku. Nizozemsko má populaci 16,8 milionů a na ploše 41.526 km2. To se změní v zemi do Evropy je nejvíce hustě obydlený (pokud se podíváte žít z „malých států“, jako je Monako, San Marino, Vatikán a Malta ).Jinak ostrovy Aruba a Nizozemské Antily v Karibském moři jako součást toho, co je formálně nazývá Nizozemského království.

Krajina je většinou velmi ploché, s cca. polovina je menší než 1 m. – a ve skutečnosti je až 38% z celkové rozlohy země pod hladinou moře. To je umožněno tím, rozsáhlý systém přehrad a hrází. Nizozemsko je jinak dominují tři velké řeky Rýn (Rijn), Waal a Maas – plus síť přítoků v deltě oblastech.

Formální kapitál je Amsterdam, s jeho obyvateli 745.000 (1,5 milionu v městské oblasti), je také největší město země. Vlády a parlamentu, je však v Haagu – která spolu s významným přístavním městě Rotterdam pokrývá metropolitní oblast s celkem přibližně 3,3 milionů lidí.

Nizozemsko, pobřežní klima, kde léta jsou relativně chladné a zimy mírné.

Holandský mezinárodní je hlavní letiště – letiště Schiphol, který se nachází 18 km jihozápadně od Amsterdamu, je v Evropě 4 nejvytíženější.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut ve většině měst v Nizozemsku a na všech hlavních letištích. Zkuste vyhledávač dál a být překvapen nízkými cenami autopůjčovny.