Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Den Haag

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Den Haag zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Den Haag miniguide

Autopůjčovna Den Haag
Půjčovna Aut Den Haag

Haagská je Nizozemsko ‚ třetí největší město s 465.000 obyvatel ve městě, a 705.000 včetně předměstí.Haagská se nachází v jižní provincii Holandska v Severním moři, jižně od Amsterdamu. Město je sídlem holandské rejeringen a parlamentu, a sídlo královské rodiny.

Haag je nejlépe známý pro jeho Mezinárodního soudního dvora, haagským tribunálem. Město je krásné a má mnoho slavných staveb a uměleckých děl. Mauritshuis,  bývalý renesanční palác, Muzeum umění se sbírkou Rembrandt.Filozof Spinoza hrob se nachází v Haagu. Haagský vznikl kolem loveckého zámečku o. 1250. Bývalá Počet Binnenhof Palace, který se nachází ve starém městě s bydammen Vijver, je jedním z nejznámějších turistických atrakcí města budov. Letní palác Huis ten Bosch, královská rezidence. Město má atrakcí, jako je park Clingendael s japonskou zahradou, která je v Evropě nejstarší. Tam je také míra palác, který byl postaven 1907-1913 a miniaturní město Madurodam.  Pláže jsou nedaleko.

Rotterdam Airport se nachází 16 mil jižně od Haagu.