Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rotterdam Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rotterdam Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rotterdam Letiště miniguide

Autopůjčovna Rotterdam Letiště
Půjčovna Aut Rotterdam Letiště

Rotterdam – Haag Airport (RTM) se nachází 8 km severozápadně od Rotterdam a 25 km jihovýchodně od Haagu. Doprava z letiště jezdí mezi letištěm a Rotterdamu.Autopůjčovna společnosti jsou přítomny na letišti jsou Hertz, Sixt, Avis a Europcar.  Rotterdam letiště je třetím největším letištěm v Nizozemsku av roce 2007 byl 1.150.400 cestujících návštěvě letiště.Transavia.com je společnost, která létá do většiny destinací v Evropě.  Na letiště je restaurace a kavárna, nemluvě bar s venkovní terasou. Ostatní zařízení patří duty-free shop, bezdrátové připojení na internet, bankomat, dětské pokoje, konferenční centrum a cestovní kanceláře. Golden Tulip Rotterdam Airport Hotel se nachází na letišti.