Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rotterdam

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rotterdam zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rotterdam miniguide

Autopůjčovna Rotterdam
Půjčovna Aut Rotterdam

Rotterdam je Nizozemsko ‚ druhé největší město a největší přístav.To je umístěné na řece Rat vypršel v Nieuwe Maas, a má více než 50 km nábřeží. Zde je na trajekt do Kingston upon Hull a Harwich UK. 600.000 obyvatel žije ve městě, které je 25 mil od moře. S předměstí, populace celkem 1,2 milionu.

Rotterdam je známý pro bytí obchodní a přepravní centrum. Město bylo založeno v 1200s, a stal se rychle po Nieuwe Waterweg byla dokončena v roce 1872. Mladší než 2 Světové války, velké části zničeno město a centrum města bylo přestavěno v modernistickém stylu. Rotterdam je zoologická a botanická zahrada, muzeum umění, akademie a vedle atrakcí, jako je Muzeum Boymans van Beuningen s bohatou sbírkou holandského umění. Kolem roku 2000 bylo zjištěno, umělé pláže podél řeky Nieuwe Maas. Zde mohou návštěvníci skok v tandemu nebo si vychutnat písečné pláže.

Rotterdam Airport BV se nachází 20 minut od centra města Rotterdamu.