Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Enschede

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Enschede zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Enschede miniguide

Autopůjčovna Enschede
Půjčovna Aut Enschede

Enschede je město v východní Nizozemsko, blízko hranic s Německem v Twentekanalen.Nachází se v provincii Overijssel v Nizozemsku a má 153.000 obyvatel.Entschede roste spolu s Hengelo.

Rijksmuseum Twente je sbírka holandského malířství mistrů z roku 1800. Muzeum   Twente Welle, v oblasti Roombeek, je zasvěcen do města bývalé produkci bavlny.Město bylo těžce poškozeno během druhé světové války a později přestavěn v moderní architektuře. Stalo se typický student s živou noční kolem náměstí. Mezi město je atrakcí může Gote kerk zmínil Lbyringt Park, Labyrint, kde Zinner zmínil. Město má také hudba, a na trhu každé úterý. Návštěvníci mohou nakupovat nebo navštívit některou z městských parků, hrát golf nebo lodičky.

Twente Enschede letiště se nachází 3.7 km severně od Enschede.