Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amersfoort

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amersfoort zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amersfoort miniguide

Autopůjčovna Amersfoort
Půjčovna Aut Amersfoort

Amersfoort se nachází 53 km východně od Amsterdamu a 20 kilometrů severovýchodně od Utrecht.132.000 obyvatel žije ve městě, zatímco předměstí jsou veškeré obyvatelstvo 250,000. Amersfoort se nachází v provincii Utrecht.

Amersfoort je středověké město. Jeho historie sahá až do 1259. Zde je několik částečně-zachovalé městské hradby. Ve středověku město bylo centrum pouti.Almersfoort katedrála, země je nejvyšší věž. Města kruhové historické centrum je největší atrakcí ve městě. Mezi další zajímavosti patří   Onze Lievre Vrouwe věž, s 364 kroky.Eern řeka teče přes město, z Monnickeldam na jeden z nejlepší-chránil ulice, Koppelpoort. Amersfoort nabízí dobré cyklistických tras pro cyklisty, kteří si mohou vybrat mezi delší a kratší cesty.

Amsterdam Schiphol Luchthaven je 64 km od centra města Amersfoort.